کشتی

خبر بد


ماجرا چه بود؟

بابک قربانی قهرمان جام جهانی کشتی فرنگی، روز جمعه در ارتفاعات کرمانشاه همراه برادرش مشغول شکار بوده است و در مسیر بازگشت به خانه در سرابی به نام نجوبران به شنا کردن مشغول شدند  ممانعت برخی افراد حاضر در محل، منجر به درگیری لفظی و سپس فیزیکی شد.

این مشاجره در ادامه به تیراندازی با تفنگ شکاری می‌انجامد. گفته می‌شود بابک قربانی، فردی که از شنا کردن او ممانعت می‌کرد را با شلیگ گلوله تفنگ شکاری به قتل رسانده و متواری شده است.(این اعلامیه مرحوم سجاد زارع هست.


                


همون جوانی که 4 ماه بیشتر از ازدواجش نگذشته بود که روز جمعه 9/4/91
توسط بابک قربانی قهرمان کشتی فرنگی ایران وآسیا به وسیله تفنگ شکاری به قتل رسید و الان متواری شده.
میدونید چرا بهش تیر اندازی شد و کشته شد؟
بخاطر اینکه خونشون روبروی سراب نجوبران است و آقای بابک قربانی همراه با دوستانش لخت شدن و توی سراب شنا کردن و این مرحوم هم رفته تذکر داده که اینجا خانواده زندگی میکنه ونباید شنا کنید !!و به بابک قربانی برخورده و با تفنگ به سمتش تیر اندازی کرده و این جوان ناموس پرست رو به قتل رسونده.

سردار کریم کشوری اظهار کرد: بابک قربانی دو روز قبل به صورت داوطلبانه خود را به پلیس معرفی کرد. وی افزود: متهم از طریق یکی از ماموران پلیس آمادگی خود را برای معرفی اعلام کرد و با اعزام گروهی از ماموران نیروی انتظامی از شهرستان هرسین دستگیر شد.رئیس پلیس استان کرمانشاه تاکید کرد:بابک قربانی متهم به وقوع قتل است و پرونده برای بررسی بیشتر موضوع در دست بررسی است.


+ نوشته شده در  جمعه بیست و دوم دی ۱۳۹۱ساعت 1:42  توسط احمدرضا  |